ul. Kasprowicza 4 nr 18 i 19 (budynek Koszary Funka), 10-220 Olsztyn
biuro@ocn.nieruchomosci.pl
Doradca ds. nieruchomości

Agnieszka Kobs

Z wykształcenia magister zarządzania zasobami ludzkimi.
W trakcie kariery zawodowej pracowała w największej korporacji telekomunikacyjnej, zajmując się marketingiem, reklamą, HR oraz logistyką.W branży nieruchomościowej od 8 lat, począwszy od budowy kameralnych inwestycji dla Klientów premium w firmie deweloperskiej po doradztwo nieruchomościowe w największej firmie pośrednictwa w Polsce, Home Broker.
Dzięki swoim umiejętnościom przeprowadziła ponad 230 transakcji na kwotę ponad 43 000 000 zł.
W trakcie swojej pracy stwierdziła, że w Olsztynie brakuje ciekawych mieszkań więc postanowiła zostać projektantem wnętrz. Specjalizuje się w sprzedaży apartamentów i domów.

Umiejętności

0%
Rynek wtórny
0%
Rynek pierwotny
0%
Profesjonalna obsługa transakcji
0%
Dyspozycyjność
O nas
Po wielu latach pracy w korporacji doszliśmy do wniosku, że Klient nie może być jedynie pozycją w Excelu czy targetem. Dla nas więc najważniejsze jest zadowolenie Klientów i polecenia dlatego musimy się starać bardziej niż liderzy! | Nasze doświadczenie: Nasi Doradcy działają w branży od 2011 roku. Bezpiecznie przeprowadziliśmy ponad 860 transakcji na łączną sumę 160 000 000 PLN wartości nieruchomości, która wciąż rośnie! Jesteśmy największym w Olsztynie brokerem rynku pierwotnego.
Obserwuj nas