ul. Kasprowicza 4 nr 18 i 19 (budynek Koszary Funka), 10-220 Olsztyn
biuro@ocn.nieruchomosci.pl
NA SPRZEDAŻ

Działka 1464 m²,MPZP, Różnowo – 10 min od Olsztyna

179,000
1,464 m2
Na sprzedaż działka budowlana – Różnowo, gm. Dywity | 1464 m² | blisko jeziora i lasów

Są miejsca, do których wraca się z przyjemnością po każdym dniu pracy…
Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie, ciszę, śpiew ptaków i szybki wypad nad jezioro oddalone o zaledwie 2,5 km. A jednocześnie świadomość, że do miasta masz tylko 10 minut.

Takie właśnie możliwości daje ta działka, położona w miejscowości Różnowo, w gminie Dywity, tuż przy granicy Olsztyn.

Najważniejsze informacje:
• powierzchnia: 1464 m²
• numer działki: 194/186
• rozwijające się osiedle domów jednorodzinnych
• w pobliżu lasy i łowiska – idealne miejsce do odpoczynku
• jezioro w odległości ok. 2,5 km
• szybki dojazd do Olsztyna (ok. 10 minut)

Media:
• gaz – bezpośrednio przy działce
• prąd i woda – w trakcie realizacji (prowadzone przez sąsiednie działki)

Przeznaczenie (MPZP):
• zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca
• wysokość budynku: 8,5 – 10,5 m
• parter + poddasze użytkowe
• możliwość wykonania 1 kondygnacji podziemnej

To miejsce ma ogromny potencjał — zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja na przyszłość. Okolica dynamicznie się rozwija, a dostępnych działek w tej części Różnowa jest coraz mniej.

Jeśli rozważasz zakup działki w tej lokalizacji – warto zareagować teraz, zanim zniknie z rynku.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację – takie oferty nie czekają długo.

Borys Wójcik
Doradca ds. nieruchomości
Olsztyńskie Centrum Nieruchomości
736 781 843
borys.wojcik@ocn.nieruchomosci.pl

Informacje finansowe

Cena: 179000.00 PLN

Powierzchnia: 1464.00 m2

Cena za metr: 122,27 zł/m2

Informacje techniczne

Typ nieruchomości: Działka

Rynek: Pierwotny

Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

Dane kontaktowe

Imię i nazwisko: Borys Wójcik

Tel: 736781843

Email: Borys.Wojcik@ocn.nieruchomosci.pl

Lokalizacja

Miejscowość: Różnowo

Lat.: 53.8442547, Long.: 20.4996981

Pozostałe oferty

NA SPRZEDAŻ
Jagiellońska Olsztyn
8,000 m2
NA SPRZEDAŻ
Łukta
5,953 m2
NA SPRZEDAŻ
Różnowo
1,464 m2
O nas
Po wielu latach pracy w korporacji doszliśmy do wniosku, że Klient nie może być jedynie pozycją w Excelu czy targetem. Dla nas więc najważniejsze jest zadowolenie Klientów i polecenia dlatego musimy się starać bardziej niż liderzy! | Nasze doświadczenie: Nasi Doradcy działają w branży od 2011 roku. Bezpiecznie przeprowadziliśmy ponad 860 transakcji na łączną sumę 160 000 000 PLN wartości nieruchomości, która wciąż rośnie! Jesteśmy największym w Olsztynie brokerem rynku pierwotnego.
Obserwuj nas